Máte kde bydlet?


Dnešní mladí už to nemají tak složité jako kdysi. Většinu jim zařídí rodiče, takže to mají bez starosti. Ovšem ne každý se umí narodit na voze. Někteří se také narodili pod ním. Tudíž jsou v určitém věku postaveni právě před výše psaný dotaz. A oni se musí nějak o bydlení postarat. Ti, kteří si v den plnoletosti podali žádost o byt a jdou někam do podnájmu mají asi ten nejlépe vykoumaný postup. Není finančně náročný, ale bohužel je hodně zdlouhavý. Každý uprchlík dostane byt dříve než občan ČR. To není kec jen tak pro článek, to je vlastní protrpěná zkušenost, kterou lze snadno doložit.

domek v horách

Další možnost je podnájem a spoření na byt. Jenže to u nás nejde, protože poctivou prací si na bydlení asi nevyděláme. Pokud ovšem nebereme sto tisíc měsíčně. Takže stále zůstává ten podnájem a žádost o hypotéku. To už je schůdnější, ale je potřeba mít minimálně deset procent z domu či bytu, kam se hodláme zakoupit.

Nakonec je tedy skutečně nejoptimálnější volba tiny house ČR. Proč? Protože půjčku na něj si vyřídíte poměrně rychle a koupit jej můžete vlastně hned po obdržení peněz. Takže bydlet jde třeba za měsíc. A potřebujete jen svolení majitele pozemku, kam si tiny house necháte přivézt.

pohádkový domeček

Ne, nehledejte ho na fotkách u článku. Autor žádnou volnou k použití nenalezl, tak je použito fotografií s volnou licencí, které zobrazují klasické domy. Možná se velkostí nebo vzhledem k tiny house přibližují, ale přesně ony to rozhodně nejsou. Ty správné jsou na webových stránkách výrobce a vy se na ně můžete podívat pouhým kliknutím na odkaz zde v článku. Tím klikem se dostanete na webové stránky, kde naleznete několik fotografií tiny house, ale také formulář, ve kterém si můžete vyžádat ceník, nebo další informace. Nejlepší řešení však asi bude objednávka přímo návštěvy. Tak uvidíte všechny detaily a není pak problém ihned sepsat kupní smlouvu.