Nové rádio

Pro někoho je technika opravdu hodně jednoduchá, ale pro někoho je technika zase moc složitá. Já si vzpomínám, že po nějakém rádiu, které bych mohla poslouchat na zahradě, když pracuji na záhonku anebo také se potom opaluji. Věřte nebo ne, ale já patřím k těm lidem, co svou práci na zahrádce milují a také se moc rádi opalují. Takže opravdu potom není nic lepšího než se potom opalovat při práci na zahrádce. Mám opravdu velikou zahradu, kde pěstuji ovoce a zeleninu, takže jsem také chtěla, abych se tam cítila dobře a pořídila jsem si nějaké rádio. Jenomže té techniky je opravdu tak hodně, že jsem byla opravdu bezradná a nevěděla jsem, jaké rádio mám koupit.

Má dobrý zvuk.

Podívala jsem se tedy na webové stránky, kde prodávají a nabízejí různou techniku, abych se ujistila, jaké rádio pro mě bude opravdu to nejvhodnější. Když jsem potom zjistila, že zrovna tohle rádio pro mě bude nejlepší, tak jsem se zase zhrozila té vysoké ceny, protože to bylo snad čtyřikrát dražší, než jsem byla ochotná dát za toto nové rádio. Chvíli jsem také přemýšlela, že bych si koupila nějaké pěkné rádio z bazaru a z druhé ruky. Jenomže tohle mi bylo opravdu nedoporučené, že prý to může být kolikrát rozbité a že se to potom třeba za dva dny úplně rozbije a já nebudu mít peníze, tak taky samozřejmě nějaké rádio.

Retro radio.

Byla jsem z toho zklamaná, a tak jsem si řekla, že raději půjdu do nějakého obchodu, kde se prodává technika a nechám si raději něco doporučit, abych to uviděla také naživo. Šla jsem tedy do obchodu, kde prodávají techniku a ihned se mě tam ujala jedna moc milá paní, která mi poradila, jaké rádio bych si měla pořídit ke mně na zahradu. Bylo to opravdu skvělé a masivní rádio, které také bylo chráněné proti povětrnostním podmínkám, takže kdyby třeba poprchávalo, nebo byl mírný déšť, tak by to rádiu vůbec neublížilo. Proto jsem si řekla, že raději budu investovat o tisíc korun více, než jsem chtěla, ale měla bych zase kvalitní rádio. Opravdu nejsem tak bohatá, abych kupovala stále jenom levné věci dokola.