Práce s látkami


Také jste takové tvůrčí duše? Také stále něco rádi vyrábíte? Pokud ano, tak předpokládám, že třeba například na základní škole vás určitě bavily tvořivé věci. My jsme na základní škole, a to myslím celou osmou třídu, měli právě tvořivé hodiny a bylo to tak, že jsme třeba dělali něco z modelíny anebo z různých látek. Určitě si vzpomenete, když jste do školy museli donést kanavu a panavu. Víte, co je to kanava a panava? To jsou nějaké kousky látky, se kterými se pracuje. Myslím si, že některá byla více děrovaná, aby se to dalo lépe vyšívat a tak podobně. Už si to přesně nepamatuji, ale vím, že mě tohle absolutně nebavilo.

Pěkné plstěné kuličky.

Později na umělecké škole jsem se také naučila dělat jiné věci z látek anebo s jiným materiálem. Víte, co je to třeba například plstění? Zkuste se podívat na webové stránky prima-obchod.cz. Tam najdete různé produkty pro kreativní potřeby, a to například pro plstění. Můžete z toho dělat takové plstěné kuličky anebo také plstěné dekorace. Někdy to se dělá i tak, že z plstěného materiálu také můžete udělat nějakou ozdobu. Třeba udělat nějakou ozdobu z plsti na klobouk anebo na šálu anebo dokonce také jsem viděla, že dělají plstěné ozdoby například na květináče a podobně. Ono vlastně jde udělat téměř cokoliv.

Barevné plstěné věci.

Stačí jenom, když máte třeba kreativní duši, kreativní myšlení. Podle mého názoru neuděláte chybu, když vy si také vyzkoušejte opravdu mnoho věcí a také typů a druhů práce. Jak vy něco můžete udělat pěkného anebo co můžete vylepšit? Skoro všechno! Jak něco můžete udělat více dekorační, aby to někoho zaujalo opravdu na první pohled. Na webu, který jsem vám zmínila, tak také najdete různé produkty pro další kreativní potřeby, jako například další látky nebo knoflíky, a to včetně plstění. Myslím si, že i vy si tvůrčí věci zamilujete. Navíc mého syna, kterému je sedm let, tak ho to také moc baví.