Zařizujete si všechno sami?

Samozřejmě je fajn, když máte nějaká doporučení od známých, kteří už třeba vlastní svatební den měli. Nebo se prostě procouráte internetem a zjistíte si svoje. Ale třeba v ohledu výběru kapely a místa nebo cateringu je dobré mít nějaké recenze od známých. A můžete dnes vyslyšet i jednu od nás, která se týká pozvánky na váš velký den. Pokud tedy už víte místo, čas konání a další detaily, kdy to všechno proběhne a propukne, máte zhruba vybraný styl vašeho dne nebo naopak vůbec nemáte, může se to právě třeba začít odvíjet od vaší pozvánky. V případě, že vůbec ani netušíte, jakému stylu byste měli dát přednost, vsaďte na svatební oznámení s fotkou a vyřeší to právě tento váš problém.

par

Pokud máte nějakou společnou fotografii, kterou milujete, která vás naprosto vystihuje, jste na ní v objetí nebo se jeden na druhého naprosto láskyplně díváte a dokázali byste si představit, že by mohla být využita právě pro tuto příležitost, pojďte do toho. Na Laris Design a jejich internetovém obchodě se můžete podívat, jak by to zhruba vypadalo a jaké jsou možné designy.

svatba

A nemusí se jednat jenom o jednu fotografii, můžete si jich tam umístit vícero, pokud jich máte oblíbených víc. Takhle každý pozvaný bude vědět, s kým má tu čest a na koho svatební den se může těšit. Právě i fotografické koláže jsou velmi oblíbené a mohou vystihnout váš vztah, který už prožíváte několik let a který dospěl až do tohoto bodu, kdy si konečně chcete říct svoje „ano“ před všemi, na kterých vám celoživotně záleží a které máte rádi. Vyberte si z nabízených designů a nechte si poslat od tohoto dodavatele třeba jeden vzorek pozvánky zdarma, abyste věděli, zda to je to, co si přejete nebo zda si vyberete třeba jiné fotografie nebo jiný druh oznámení. Zahájit manželství originálně velkým pompézním dnem, který bude mít styl a šarm, to je to, po čem toužíte.