Byty k prodeji


Stále jsem opravdu nevěděla, jak se mám zachovat a co mám dělat, když za mnou přišel můj partner a řekl mi, že už se bavil s bankovními a finančním poradcem kvůli tomu, že by si chtěl vzít americkou hypotéku bez dokládání příjmů Fahd. Abych se přiznala, byla jsem docela v šoku, protože s partnerem jsme vůbec nebyli domluveni na tom, že bychom si vzali nějakou americkou hypotéku bez dokládání příjmů. Chvíli jsem nad tím uvažovala a přemýšlela jsem, proč by partner zničeho nic najednou chtěl americkou hypotéku bez dokládání příjmů. A nebo zrovna tuhle hypotéku, ale úplně jakoukoliv hypotéku. My jsme s partnerem byli ještě domluveni, že ještě alespoň čtyři nebo pět let budeme bydlet v nájmu tak, abychom si mohli našetřit bokem nějaké peníze.

Zajímavé byty.

A on stejně partner chtěl jet za dva roky někam na dovolenou, na nějakou luxusní dovolenou, takže absolutně nechápu, kde partner zase vymyslel http://www.divadlobolkapolivky.cz/program/49-repertoar/inscenace-dpb/568-ctyri-dohody.html že se vezmeme americkou hypotéku bez dokládání příjmů, když toho máme opravdu hodně na placení. Nakonec z partnera vylezlo, že on dostal v práci přidáno a ještě dostane třináctý plat, takže on mi řekl, že vlastně by bylo úplně v pohodě, že bychom mohli americkou hypotéku bez dokládání příjmů v klidu splácet.

Moderní bydlení.

Chvíli jsem nad tím uvažovala a přemýšlela jsem, ale jsem spíše pragmatik a pozitivně myslím, takže jsem si řekla, že bych měla strach si vzít nějakou americkou hypotéku. Bez dokládání příjmů. I když partner i finanční poradce mi stále dokola opakovali, že je to hypotéka bez registru a že se vyplatí a že díky tomu právě dosáhnete na svůj sen, kdy si potom pořídíte vlastní nemovitost. Já jsem jí sice chtěla, ale ne v prvních třech letech, takže jsem si řekla, že alespoň ještě dva či tři roky počkáme a potom budeme uvažovat o americké hypotéce bez dokládání příjmů. I nyní myslím, že to bude prima volba.