Jde to i bez podprsenky – zakryjte své bradavky pouhými nálepkami

Mužské tělo není tak krásné, jako to ženské, i když jde o svalnatého jedince s pohlednou tváří. Krásu žen dotváří zejména některé odlišné detaily, kam patří například široké boky a pevná ňadra, a právě ženské poprsí je jedním z nejvýraznějších erotických symbolů, které navozují u mužů nebývalé sexuální vzrušení. Mužské poprsí naopak nijak zajímavé není, a procházíte-li se v okolí plaveckého bazénu, kde jsou všichni jen v plavkách, zpravidla se vaší pozornosti mužský hrudník zcela vyhne. Muži to také mají jednodušší v oblékání, mohou na sebe navléknout tričko nebo košili či nátělník přímo na holou kůži a svléknou-li se do půli těla někde na veřejnosti, nebo se tu jen převlékají, nikdo se nad tím nepozastaví.

dívka v posteli

Pro ženu představuje oblékání již výrazně komplikovanější záležitost, musí dbát zejména na to, aby nebyly viditelné její prsní bradavky. Prsy mohou oblečení i přečnívat, což bývá patrné zejména u plavek, ale dokud nejsou bradavky vidět, je vše „v pořádku“. Chce-li si žena obléknout pohodlné tričko či halenku z trochu průsvitného materiálu, a nechce oblékat podprsenku, musí se postarat o to, aby byly ukryté alespoň bradavky, ale jak to provést?

dívka v podprsence

Naštěstí existují nálepky na bradavky, jsou to tenké krycí polštářky v tělové barvě, které zamaskují pohled na bradavky, a i přesto, že mohou být patrné pod oblečením vnější obrysy ňader, zakryté bradavky se postarají o útlum sexuálních vzruchů a o společenské faux pas. Žena se pak může vypravit do divadla, na ples nebo na oslavu či večírek v tenké halence, a konečně vnímá volnost, bez svírání v podprsenkovém korzetu. Užije si svůj den tak, jako muži, kteří pocit dlouhodobého nošení podprsenky vůbec neznají.

Nálepky na bradavky se vyrábí ze zdravotně nezávadného materiálu a vydrží nalepené na bradavkách po dobu několika hodin, aniž by na kvalitu spoje měl negativní vliv pot či zvýšená vlhkost.