Jezdíte pravidelně do zahraničí?


Pravidelné návštěvy zahraničí nejsou špatný nápad, protože si užijete něco jiného než co znáte. Jestli máte projetou Českou republiku křížem křížem, jistě oceníte něco jiného. A proč nejezdit zrovna k moři? Například Chorvatsko je od nás vzdálené jen pár hodin jízdy, a toho využívá stále více lidí. Roste zájem po zahraničních nemovitostech, a zrovna v Chorvatsku je takový zájem, že se byty u moře prodávají bleskovou rychlostí. V podstatě to znamená, že se rozprodají byty ještě než se začnou stavět. Zájemci chtějí mít jistotu, že na ně vyjde byt, který si vybrali.

dubrovnik moře

Jestli jezdíte často do Chorvatska, jistě byste ocenili, kdybyste zde měli svoje vlastní zázemí. Odpadla by vám starost s hledáním ubytování, a po dobu, kdy byste byli v ČR, byste mohli apartmán pronajímat někomu dalšímu. Za pár let by se vám vrátila investice, a mohli byste investovat zase do něčeho dalšího. Právě investice do nemovitostí jsou velice žádané. Lidé chtějí uložit peníze někam, kde o ně nepřijdou. U akcií nebo dluhopisů je nejisté že člověk dostane svoje peníze zpět, a to zejména kvůli kolísání cen na burze. Mnoho lidí vidí v akciích rychlé peníze, ale většinou na nich jen prodělají, protože obchodovat neumí.

žena pláž

V Chorvatsku najdete spoustu krásných míst. Můžete si projít mnoho starobylých měst, kde se natáčely mnohé filmy a seriály. Pochutnat si můžete na skvělé mořské kuchyni, a oceníte možnost využít soukromí na některém z prázdných ostrůvků. Chorvatsko vám nabízí víc než si myslíte, tak proč toho nevyužít a nekoupit si zde moderní apartmán kousek od moře?

Podívejte se na naši nabídku, kde najdete všechny apartmány které jsou aktuálně v prodeji. Prodej domu v Chorvatsku https://www.najadranu.cz/prodej/ je ideální příležitost. Jak můžete vidět, mnohé už jsou pryč. V případě zájmu je nutné jednat opravdu velice rychle, protože zájemců je mnoho a jejich počet často převyšuje počet dostupných nemovitostí.