Kde uplatníte kanystr na pitnou vodu

Outdoor

Pamatujete se na první otevřený outdoorový obchod v Praze? Bylo to krátce po sametové revoluci a obrovský zájem lidí v naší zemi o provozování těchto aktivit podnítil další společnosti či jednotlivce k otevírání dalších obchodů a obchůdků a dnes byste je stěží dokázali všechny spočítat. Outdoor je obdobou trampských osad, lidé se již nevydávají pouze do zajištěných míst, kde mají k dispozici vlastní zdroje vody a možnost přenocovat v dřevěné chajdě, dnes se trampování přesunulo až do oblastí velmi nehostinných, kde je nutné pro přežití brát s sebou celou řadu propriet.

pitná voda

Kromě batohů, stanů, spacáků, karimatek, přenosných vařičů a outdoorového oblečení se tu neobejdete ani bez kanystru na pitnou vodu https://www.convoytruck.cz/2186-kanystr-na-vodu. Týká se to zejména expedic, uskutečňovaných osobními, dodávkovými či nákladními automobily.

Vodáci

Kdo někdy podnikl vodáckou výpravu, je si vědom, jak důležité je být nezávislý na pitné vodě na okolních zdrojích. Plavba po řece probíhá na mnoha místech v chráněné krajinné oblasti a zde nemáte ani příliš mnoho nákupních možností nebo jiných zdrojů pitné vody. Kanystr na pitnou vodu je zde nutností a neobejdete se bez něj obvykle ani ve vodáckém kempu. Pro dvě osoby většinou postačí kanystr menších rozměrů – na deset litrů, který naplníte vždy čerstvou pitnou vodou z prověřeného zdroje.

voda ve sklenici

Hvězdicové zájezdy

Pronajímáte si občas vůz pro hvězdicové zájezdy, například mikrobus pro devět osob? Pak se vám kanystr na pitnou vodu bude určitě hodit nejen na pití a přípravu teplých jídel či nápojů na cestách, ale i pro hygienické účely. Jízda autem napříč přírodou bývá náročná zejména po hygienické stránce a osvěžení čistou vodou z kanystru, na rozdíl od neznámého vodního zdroje v přírodě, může přijít vhod. Voda je zkrátka nenahraditelná a na její kvalitě mnohdy závisí i náš holý život.