Moji lidé

Každý člověk má úplně jiný, odlišný životní styl. Samozřejmě, že se najdou někteří lidé, kteří mají opravdu podobný anebo dokonce i stejný životní styl. Jsou to většinou partneři anebo nejlepší přátelé. Musím říct, ještě měla svou nejlepší kamarádku, než se odstěhovala do dalekého města, tak jsme byly skoro úplně stejné, takže měly jsme s kamarádkou téměř stejný totožný životní styl. Obě dvě jsme moc rády jezdily na kole, a hlavně jsme měly nejraději diskotéky a tak podobně. A když někde byla nějaká diskotéka nebo zábava, bylo to něco pro nás jako energie. A když nám bylo třeba ani ne dvacet let, tak jsme opravdu každý pátek a také každou sobotu byly pryč.

Láska je pro mě důležitá.

Takže jsme si řekli, že přeci žádný mladý člověk nemůže být víkend doma a ni jeden den. Takže pokud byl pátek anebo sobota, tak my dva jsme nebyly doma a vrátily jsme se třeba domů až v šest nebo v sedm ráno. Naši rodiče z toho nemohli. Ale když jsme tak mladé, že si máme přeci užívat. Nám to vydrželo až do mých třiceti let. Protože potom moje kamarádka otěhotněla a odstěhovala se dvě stě kilometrů od našeho bydliště. Opravdu jsme to obě dvě oplakaly. Našla si partnera. Takže musela odjet s ním. A navíc její partner byl opravdu hodně bohatý, takže se kamarádce ani nedivím, že tam jela.

Chci být šťastná.

Pokud i vy máte nějaký životní styl a máte ho s kým sdílet, tak vám gratuluji, protože já jsem už takový podobný životní styl nenašla, Od té doby, co odešla moje kamarádka do dalekého města, sice mám ještě dvě kamarádky, ale není to ono, jako když jsem měla nejlepší kamarádku. A možná je to také tím, že svou nejlepší kamarádku jsem poznala v devíti letech, a to na letním táboře a od té doby jsme už byly spolu. My jsme byly vlastně taková spřízněná duše, takže to potom nakonec dopadlo tak, že do svých třiceti let jsme byly opravdu nerozdělitelné. A nyní jsem já těhotná a svůj životní styl jsem pozměnila, protože když už mám manžela a také dítě, tak je přece logické, že nebudu každý víkend pryč.