Odvezte ho do šrotu


V dnešní době stojí nové auto minimálně půl milionu. Pokud chcete auto pro běžnou rodinu s dostatečně velkým kufrem, zaplatíte za něj klidně i víc. Některé vozy stojí k milionu, což jsou nereálné částky. Pro většinu rodin jsou nová auta cenově nedostupná, a bohužel to tak nějakou dobu zůstane. Výrobci zvedli ceny a zatím to nevypadá že by se na tom mělo něco změnit. Proto většina lidí jezdí ve starých autech, která se snaží udržet v provozu. Ale to je často problém, protože na některá auta už se mnohé díly ani nevyrábí.

dolary peníze

Jak získat nové?
Mnoho lidí podléhá kouzlu leasingu. Je to služba, kde si u leasingové společnosti pronajmete některé z jejich vozidel na předem sjednanou dobu. Každý měsíc platíte určitou částku, která v sobě zahrnuje nejen poplatek za užívání auta, ale i pojistky. Poté auto vrátíte. Většina lidí si potom vybere novější auto, a auta z leasingů míří do bazarů, kde si je lidé mohou koupit. Pokud si auto kupovat nechcete a bohatě by vám stačilo mít auto k dispozici, je leasing to pravé pro vás.

motor auto

Jestli ale chcete auto vlastnit, nezbude vám nic jiného než si ho koupit. A pokud na něj nemáte dostatek financí, můžete si ho koupit i jinak. Pomoct vám k tomu může půjčka na auto bez registru goldbanking, kdy vám společnost poskytne úvěr na auto, aniž by nahlížela do různých registrů. Do nich se často člověk dostane i neprávem, a proto jsou společnosti, které na ně neberou ohledy.

Díky úvěru můžete mít nové auto i vy, stačí si vybrat firmu, která poskytuje tento typ finančních produktů. Vždycky si předem ale spočítejte vaše příjmy a výdaje, abyste mohli splácet úvěr po celou dobu, co ho budete mít. Nepřeceňte svoje síly a raději si vyberte levnější auto, kde bude logicky nižší splátka. Mnohé společnosti vyžadují akontaci, ale u některých můžete využít i prodej starého auta na protiúčet.