Otevíráme trampolínové centrum


Trampolína se stala již před mnoha lety ideálním výcvikovým náčiním pro piloty vojenských letadel a také kosmonautů, kteří si zde trénovali krátkodobé stavy beztíže a koordinaci pohybů ve vzdušném prostoru. S trampolínou se také počítá jako s nářadím, které přispívá k dobré fyzické kondici a k posílení lymfatického a imunitního systému. Skákání na trampolíně je rovněž vynikajícím pomocníkem pro posílení svalstva dolních končetin včetně klenby chodidel, čímž se předchází plochým nohám.

skákání na trampolíně

Trampolínu však nemůže mít doma každý, maximálně malého průměru do jednoho metru, ale to rozhodně není ono, pokud si chcete skákání opravdu užít, musíte mít alespoň třímetrovou skákací plochu. Vůbec nejlepší je otevřít trampolínové skákací centrum, kde budou k dispozici obří skákací obdélníky, a kde budete moci nabízet i skákací jámy naplněné molitanovou drtí.

trampolin park

Jakmile trampolínové centrum otevřete, například v montované hale, a vpustíte tam první zákazníky, bude nutné zajistit, aby tam nebylo příliš mnoho cvičenců, a k tomu bude zapotřebí rezervační systém pro sportoviště https://fitness-rezervace.cz/. Rezervační systémy fungují tak, že jsou k dispozici online 24 hodin denně, a lidé si sami rezervují pobyt a sportovní činnost. Nemůže se pak stát, že by byla hala obsazena velkým počtem lidí, systém se postará o to, aby se mohl zarezervovat jen omezený počet zájemců, a aby byli vpuštěni na sportoviště jen v určitou hodinu.

Rezervační systémy také zabrání chaosu, který by vznikl, kdybyste vše přenechali pouze recepční, vrátnému, či podobným administrativním silám, které zapisují rezervace do papírového sešitu. Elektronická rezervace je naopak přesná a nic jí neunikne, důležité je to hlavně u změn, které se odehrávají v průběhu času, a obsluhující lidský personál je může přehlédnout. Některé změny zkrátka mohou být příliš složité na zapamatování a správný zápis.