Stačí si vybrat


Někdo má každých pár let zbrusu nové auto, ale vzhledem k tomu, jak vysoké ceny jsou teď u aut běžné, má většina lidí stále starší vozidlo. Starší auta bývají náročnější co se údržby týče, protože už se nemusí vyrábět náhradní díly a nebo se pomalu musí začít vyměňovat spousta dílů z důvodu opotřebení a koroze. Pokud máte starší auto a parkovali jste dlouho na trávě, nejspíš už koroze začala požírat váš podvozek. Nahradit všechny zničené díly novými se často ani nevyplatí, protože když si ceny za nové díly sečtete, vyjde vám cena, za kterou už seženete ojeté auto.

rozbité auto

Jezdit autem s sebou nese i spoustu rizik. Každý den se většina řidičů setká s někým, kdo jezdí velice riskantně a bezohledně. Člověk může jezdit opatrně, ale pak stačí potkat někoho kdo jezdí nebezpečně, a problém je na světě. Rychlá jízda, nesprávné vyhodnocení situace, předjíždění v nepřehledných úsecích, nedání přednosti nebo mikrospánek či nevěnování se řízení patří mezi nejčastější příčiny dopravních nehod. A těch je každý rok víc než dost. Bohužel asi zatím neexistuje způsob jak jejich počet snížit trvale.

Nejen nehody na silnicích, ale i ty na parkovištích jsou také častým důvodem, proč auta míří do servisu. To že přijdete z obchodu k odřenému nebo rozbitému autu, je dnes bohužel celkem častý problém. Místo aby se lidé postavili k problému čelem a počkali na majitele poškozeného auta a nebo mu alespoň nechali za stěračem lístek s kontaktními údaji, prostě ujedou.

škoda fabia

Každá návštěva servisu s sebou nese potřebu sehnat si náhradní auto. Pokud nemáte ve pojištění sjednaný náhradní vůz, budete si ho muset sehnat sami. Pokud vás zajímá která autopůjčovna v Praze patří mezi ty nejspolehlivější, podívejte se na naši nabídku. Půjčujeme nejen osobní auta, ale i dodávky. Na nás se můžete spolehnout nonstop – stačí si vybrat auto jaké potřebujete a za chvilku můžete odjet.