Svatbu oslavte raději venku

Svatba. Nejkrásnější den v životě. Na svatbu lidé vzpomínají v dobrém desítky let, a to i tehdy, jsou-li dávno po rozvodu a mají za sebou již druhý sňatek. Svatební obřad totiž bývá velmi působivý a v tomto okamžiku jste právě vy v centru dění a vše se také kolem vás točí. Nevěsta a ženich jsou nejsledovanějšími osobami, což někomu může vyhovovat, jinému třeba ne, ale každopádně se na vás nikdo nebude zlobit, nebude vám nadávat a vyvolávat hádky a konflikty, například jako v bytových domech, kdy potkáte sousedy na chodbě a ti vám vyčtou, že jste zas zapomněli vytřít schodiště.

ženich a nevěsta

Svatební oslava může probíhat v podstatě kdekoli, a máte-li dostatek fantazie a organizačních schopností, mohli byste ji uspořádat třeba na parníku nebo v areálu zámecké zahrady. Co bychom vám však rádi naznačili, je výhoda klidného horského prostředí s nádherným výhledem do údolí. Což takhle pronajmout si horskou chalupu s přilehlou loukou a využít pronájmu párty stanů na svatbu https://www.partystanyaz.cz/pronajem.html. Stan vztyčíte v sousedství chaty a celá akce může probíhat venku pod širým nebem. A výhledy do krajiny, jako jsou například v Malé Úpě, na Pěnkavčím vrchu či v Rokytnici nad Jizerou v Krkonoších, anebo na Šumavě v lokalitě Jeleních vrchů, budou nezapomenutelným zážitkem na celý život.

svatební obřad

Párty stany zabezpečí prostor před povětrnostními vlivy, zejména před dešťovými přeháňkami, ochrání občerstvení před prachem a větrem a stan lze využívat jak pro dočasný pobyt při nepřízni počasí, anebo jako stabilní přístřešek, který vás chrání před ostrým horským sluncem. Výhodou oslav pod širým nebem je zejména nenáročnost, co se týče vybavení, vystačíte s plastovým nábytkem a jednorázovými talíři či příbory a nemusíte mít obavy, že by někdo z hostů poškodil vnitřní inventář, což bývá problém u svateb, organizovaných v interiérech. Pamatujte na to, že na svatbách se také někteří hosté opijí, a mohou způsobit různé nepříjemnosti.