Jaké potraviny jsou vhodné pro udržení dlouhé erekce


Délka a kvalita mužské erekce je klíčový parametr pro milostný život, ať se nám to líbí, nebo ne. Bez erekce není sex prakticky vůbec možný a jakákoli syntetická náhražka nemůže nahradit skutečný požitek z průniku penisu do vagíny. Mnoho mileneckých párů dokonce zavrhuje sex s kondomem, protože si připadají, jako když se milují s kusem gumy.

vlašské ořechy

Když se nad tím hluboce zamyslíte, uvědomíte si, že jedna docela nicotná hadička v rozkroku, co odvádí moč z organismu, je jedním ze základních předpokladů k dlouhodobému partnerskému vztahu, k plození potomstva a k zachování lidského rodu. (Samozřejmě tím nezlehčujeme roli ženy, jako nositelky lidského plodu).

Jak si erekci udržet

V dnešní hektické době plné stresu je pro mnoho mužů problém nejen erekce docílit, ale také si ji udržet. Jestliže máte lidově řečeno „pod čepicí“ a snažíte se ze svého života odstranit co nejvíce stresových vlivů, pak se zaměřte i na svůj jídelníček. Jaké potraviny na erekci tam patří, a jaké naopak nepatří?

různé druhy luštěnin

Luštěniny, celozrnné obiloviny, rostlinné oleje lisované za studena, ořechy a semínka, ovoce a zelenina – docela jednoduchý a stručný výčet vhodných potravin nejen na erekci, ale i na dlouhověkost a pohodový život. Přidejte k tomu ještě detoxikační výživové doplňky, například hořčík, Chlorellu, Spirulinu, zelený ječmen a Přesličku rolní s obsahem křemíku.

Maso a uzeniny – přibrzděte konzumaci těchto potravin. Jednak je to etické, a pak omezíte přísun stresových hormonů a snížíte pravděpodobnost výskytu rakoviny, zejména tlustého střeva.

Alkohol, cigarety, bílá mouka, bílý cukr, potraviny GMO (geneticky modifikované), chemická éčka (některá barviva, stabilizátory a konzervanty) – tyto jedy nemají v organismu co dělat. Zcela se bez nich obejdeme a do jídelníčku nepatří. Potvrdí vám to kdejaký zkušený výživový poradce.