Postavte si vodu na kávu


Každý kdo má rád kávu, ten si ji určitě rád připraví i doma. Chodit na ni jen do kaváren není příliš ekonomické, a navíc v dnešní době lidé chtějí spíše šetřit než utrácet. Abyste si svou oblíbenou kávu mohli dát i doma, musíte se ji naučit připravit. Budete potřebovat kvalitní zrnkovou kávu mlýnek na kávu a pak třeba mocca konvičku a nebo kávovar. Kdo se nechce dělat s kávou, ten si koupí plně automatický kávovar, který jim kávu připraví za pár vteřin. Důležité je mít doma zrnka, která si namelete těsně před přípravou kávy. Jen tak si užijete plné aroma a luxusní chuť.

zvíře cibetka

Královnou mezi kávami je ale úplně něco jiného. To nejlepší mezi kávami je cibetková káva darka-shop. Že nevíte co to je? Většina lidí netuší co je cibetka. Je to malý savec, který si občas dopřeje kávové bobule. Jenže jen nestráví, a ty pak putují trávicím traktem, až je cibetka vyloučí ven. Nestrávená káva se pečlivě sbírá, myje a suší a poté míří teprve do pražírny. Vyhledávaná je proto, že cibetka kávy nesní kila, ale jen trošku, a tak se jí vyrobí jen málo. To samozřejmě zvyšuje její cenu. Chuť této kávy je unikátní proto, že na ni mají vliv trávicí enzymy těchto roztomilých zvířátek.

Cibetkovou kávu si dopřávají především skuteční labužníci, kteří si chtějí dát něco extra. Tuto kávu rozhodně nekoupíte na každém rohu, ale jen v obchodech s opravdu kvalitním a luxusním zbožím. Pokud chcete někomu udělat radost, kupte mu jako dárek právě tuto kávu. Určitě si ji vychutná.

nezralá káva

Proč nakupovat u nás?
Jsme tradiční český e-shop, který nabízí zákazníkům to nejlepší ze světa kávy, čaje a koření. Nabízíme vám kvalitu za dobré ceny. Užijte si lahodnou chuť neobvyklých druhů kávy a čaje, a ochutnejte něco, co jste dosud neviděli. S výběrem vám můžeme pomoct, protože naše zboží velmi dobře známe. A pokud nevíte co někomu vybrat, můžete mu darovat dárkovou poukázku.