Spolehlivost a prodyšnost


Řešíte ekologii a jak pomoci od znečištění životního prostředí, což se teď docela hojně řeší a je tomu tak dobře? Každý by měl začít sám u sebe malými krůčky. Často lidé zjistí, že některé věci, především ty jednorázové k životu vůbec nepotřebují, ale prostě je jednodušší je používat. S plastovými věcmi ale začíná být postupně konec, jenže plast je opravdu všude, kam se podíváte. A často tam, kde byste ho nechtěli nebo nečekali a to v přímém kontaktu s vaším nejintimnějším místem. A to chcete, abyste toto vaše místo obklopovala běleným plastem, který se vám dostává do kůže, můžete být díky němu pěkně zapařená a koledujete si tak o pořádné kožní problémy?

zena

Naštěstí ale už oborníci začali s inovacemi a začínají vyrábět jednorázové hygienické pomůcky z biologicky odbouratelných materiálů, které se volně rozloží v přírodě. A naštěstí také výrobci přišli na to, jak pomoci ženám během jejich dní. Vyvinuli menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, ale i pro slabší krvácení, zkrátka si je obléknete milé ženy během vašich dní, pořídíte si třeba pět kusů a vyzkoušíte to. Víte, kolik tím ušetříte odpadu a zároveň také vaši peněženku?

girl

Schválně si hoďte na papír, kolik za rok utratíte za jednorázové hygienické pomůcky. MyFemini je nová česká značka, která se věnuje jejich výrobě, nabízí několik dostupných střihů pro kteroukoliv ženskou postavu, nabízí také rozdílné savosti, takže si vyberete ten typ kalhotek, jaký potřebujete pro sílu krvácení a především, tyto kalhotky vypadají úplně stejně jako standardní kalhotky, které nosíte zbytek měsíce. Jsou pohodlné, sají tekutinu tak, jak mají, jsou z organické biobavlny, můžete je nosit doma, do práce, ale i v nich vykonávat sport, tak, jak jste prostě zvyklá, nice se nezmění. Spolehnout se na ně budete moci také během vašeho spánku, což je docela kritické, jak každá žena ví, kdy se stává spousta nehod.