Reklama zadarmo


Reklama jako taková je nesmírně důležitá. Jaký má účel snad všichni víme, a proto nemá smysl to zde rozepisovat. My se jen podíváme na ceny reklam a povíme si o jedné, která je zcela zadarmo.

Jak víme, každá reklama něco stojí. Její výroba, případné natočení šotu a tak dále. Velkou část rozpočtu pak sežere její umístění. Pokud ji chce někdo například televizi v nejlepším vysílacím čase, musí se přiklonit k tomu, že zaplatí opravdu těžké peníze. Ale s tím zadavatel počítá.

symboly reklamy

Ne každý má však statisíce na něco takového. Například začínající podnikatel, který počítá každou korunku s tím asi srozuměn nebude. Ten si však může dát reklamu zadarmo. Neplatí se za to, že jako taková někde je, ale platí se až za to, že na ni někdo klikne. Což je opravdová výhoda. Protože tam klikne jen skutečný zájemce o boží nebo službu. A když je taková PPC reklama na Linkedinu, je úspěch zaručen. Protože sem chodí spousty lidí, podnikatelé, manažeři, lidé z osobních oddělení a tak dále. Ještě je dlužno vysvětlit pojem PPC. Znamená to Pay Per Click, tedy, zaplať za kliknutí.

symboly reklamy

Vynikající je tato reklama pro začátečníky, kteří třeba zrovna zkoušejí e-shop na platformě Shoptet. Ti tedy nemusí utrácet obrovské spousty peněz a budou tak šetřit své výdaje, které jako začátečníci potřebují někde jinde. Vyzkoušení takového obchodu prakticky nestojí vůbec nic, teprve až se rozkoukáte a rozjedete to ve velkém, bude systém nějaké platby požadovat. Vždy se to však vyplatí a ceny jsou nižší než všude jinde. Je to jen otázka chuti riskovat a chuti vyzkoušet si něco, co vypadá jako nové, ale přitom je to již osvědčené. Vlastně ani zpočátku není o co přijít, ale zase musí být co nabídnout. Pokud máte něco takového, a je jedno zda zboží či služby, nabídněte je. Klikněte si na link zde o něco výše a spojte své síly s profesionály.